GTS 5

MEGALOOP CHAMP!

Poznaj latawiec CORE GTS 5. Latawiec o kształcie C – shape, trzech tubach poprzecznych i uprzęży. Liniowe i przewidywalne zachowanie GTS 5 sprawia że jest to idealny wybór do freestyle’u, ujeżdzania fal oraz freeride’u. Perfekcjonizm w każdym calu.

THE SPORTY 3 IN 1 KITE

Poznaj GTS 5. Latawiec o kształcie C – shape, trzech tubach poprzecznych i uprzęży. Liniowe i przewidywalne zachowanie GTS 5 sprawia że jest to idealny wybór do freestyle’u, ujeżdzania fal oraz freeride’u.

3 STRUT FRAME

Całkowicie nowa konstrukcja o trzech tubach poprzecznych GTS 5 to nie tyle ewolucja co rewolucja. Fani linii GTS z miejsca poczują sie jak w domu. Jednocześnie zachwyci ich precyzja, zauważalna poprawa charakterystyki unhooked plus niesamowita winda oraz hang-time. Po odjęciu dwóch tub poprzecznych uzyskaliśmy dwa atuty : GTS 5 skręca szybciej i bardziej bezpośrednio – nowy poziom osiągów został uzyskany szczegolnie przy kiteloopach oraz podczas jazdy na fali. Ponaddto jest zauważalnie lżejszy i perfekcyjnie wyważony. Nawet na luźnych linkach pozostaje długo na swojej pozycji..

FUTURE C – SHAPE
C kite feeling w pełnej okazałości. GTS 5 skręca szybko i bezpośrednio, a jednak cały czas pozostaje pod kontrolą przy każdym skręcie. Zawidzięczamy to sprawdzonemu kształtowi Future C, którego profil został pogłębiony co skutkuje dokładnym i przewidywalnym promieniem skrętu.


CORE TEX

Materiał wyłącznie opracowany dla CORE jest on chroniony i wzmocniony dzięki trzem różnym procesom powlekania. W ten sposób CORE TEX wyznacza nowe standardy w testach obciążeniowych, odporności na rozdarcia i działania promieni UV przyczyniające sie do jego żywotności.

 

ULTRASHORT BRIDLE SYSTEM

Super krótka uprząż to kolejny czynnik zapewniający szybką i bezpośrednią reakcję na ruch barem. Geometria uprzęży została ponownie udoskonalona co czyni GTS 5 jeszcze lepszym latawcem o orientacji freestyle/kiteloop i wave. niż jego poprzednicy.

GRINTEX® PATCHES

Wzmocnienia zapobiegające przetarciom tam, gdzie potrzeba. Nowe, extremalnie odporne na ścieranie łaty na szwach łączących segmenty tuby głównej i zakończeniach tub poprzecznych zapewnią wyższy standard zabezpieczenia latawca na plaży

SPEED VALVE 2

Nie potrzeba żadnej przejściówki! Trwały zawór Speed Valve 2 łączy bezpośrednio każdą 20 mm (twist-lock) rurkę od pompki. Zawór Speed Valve 2 maksymalizuje przepływ powietrza, minimalizuje czas pompowania i zauważalnie redukuje ciśnienie w pompce. Umiejscowienie zaworu zapobiega uszkodzeniom na plaży.

 

SPEED PUMP SYSTEM

Napompuj swój latawiec w sekundę! No może 6 😉 Przeprojektowane wężyki one-pump są większe i pozwalają na swobodny przepływ powietrza. A kiedy nie pływałeś od kilku dni… liczy się każda sekunda ;).