CHOICE 4

ONE BOARD. MAXIMUM FREEDOM.

Nowy Choice 4 wynosi wyrażenie Freestyle na szczyt szczytów spośród wszystkich desek kite’owych. Nieskończone odmiany tricków, rotacji i kiteloopów, które doskonaliłeś od pierwszego backroll’a staną się jeszcze prostsze… Specjalnie dla Ciebie zbudowaliśmy Choice 4 z wybuchowym wybiciem, mega trzymaniem krawędzi i uniwersalnym flexem.

ZABAWA³

A może jesteś początkującym freestyle’owcem? I nie jesteś pewien czy zakładanie butów do deski jest konieczne? Więc wolisz mieć deskę uniwersalną, która działa wyśmienicie w padach jak i butach. Podjeliśmy CHOICE za Ciebie! Nowe przeprojektowane dno w kształcie-V rozwala nieprzyjemny czop, a zoptymalizowany kształt z mega kanałami sprawia, że deska idzie pod wiatr jak Fusion 4.

Trzecia generacja jest lżejsza i posiada nowe całkowicie przeprojektowane dno, jest 200g lżejsza bez zmniejszania zawartości carbonu oraz drewna! Nasza nowa konstrukcja zapewnia wyjątkowe właściwości elastyczności, niwelując prawie do zera ujemny flex podczas twardych lądowań. Więcej na ten temat poniżej… Ale czekaj, Choice 4 posiada również głębsze kanały, które zwiększają prędkość deski. Laminat wykończony jest lśniącym, blokującym promieniowanie UV lakierem. Najwyższa jakość.

CARTAN® CARBON

Wyłącznie dla Core Kiteboarding! Nasz 30 ° dwuosiowy splot włókien węglowych optymalizuje skręcanie i zginanie podłużne. Włókno Cartan® Carbon ma większą elastyczność wzdłuż całej długości deski, a ograniczone do minimum poprzeczne. Nasze włókno potrzebuje znacznie mniej żywicy do utwardzenia, co pozwala znacznie zredukować wagę deski. Podsumowując – ogromny pop, miękkie lądowania oraz dużą wytrzymałość.

KATANA CHANNELS

The perfect combo between flex and stiffness. You’ll notice that we continue the same contours of the bottom tip channel into the top deck, which now resembles a Katana sword. The new contours add tip stiffness to better store and release your energy generated when loading the edge.

BEVELED DECK

The Choice 4 features a ¾ length deck channel between the straps that raises the outer deck (or lowers the area between the straps) by approximately 2mm. We bevel a slight negative slope from the visible deck channel outwards to the top edge and transition the bevel to a box rail near the tips. The new bevel reduces rail thickness and makes the Choice 4 a little more forgiving. The bevel also serves to increase flex for more pop. Now we’re talking!

3D WOOD CORE

Laminowany, Mocny, lekki drewniany rdzeń o najwyższej jakości. Długie włókna rdzenia nadają naszym deskom ekstremalną stabilność, dużą odporność na próchnicę oraz piórkową lekkość przy ogromnym charakterze.

 

Dla większego zoptymalizowania flex’u rdzeń jest wycinany na frezarkach CNC zarówno od góry jaki i od dołu. Większy rdzeń zmniejsza wagę deski i poprawia giętkość.

DIAMOND 3D-SHAPE

Doskonałość w kształcie diamentu… Przyjrzyj się dokładnie pokładowi Fusiona 3. W pobliżu Padów, rdzeń deski jest frezowany w kształcie diamentu – dzięki tej technologii wszystkie siły skrętne są rozprowadzane na całej długości deski aby uzyskać idealną równowagę pomiędzy elastycznością i sztywnością.

 

V-SHAPE KEEL

Zainspirowani legendarną sterownością kadłubów o kształcie głębokiego-V na wzburzonych wodach, dodaliśmy jeszcze głębszy kil w kształcie litery V na całej długości deski, aby gładziutko przebijać się przez czop i miękko lądować każdy skok.

MULTI-CHANNELS

Liczne kanały działały bardzo dobrze w poprzedniej generacji Fusion 2, że postanowiliśmy dodać dodatkowy kanał na środku oraz bliżej krawędzi deski. Środkowy kanał rozciąga się na całej długości deski i zapewnia dodatkową głębokość dla V-Keel. Dodatkowo dodaliśmy dwa kanały zewnętrzne o ¾ długości deski, które ekstremalnie poprawiają trzymanie krawędzi w każdych warunkach!

VARIO RAILS

Zmienna grubość burt. Burty w pobliżu środka deski mają aż 9mm! Stopniowo zmniejszają się w strone tipów deski do 3mm. Teraz wyobraż sobie energię, którą wygenerujesz przy wybiciu !

PRO ROCKER

Choice 4 posiada progresywny rocker freestyle, większy niż w Fusion ale również jest zredukowany w kierunku tipów deski. Flex deski zmienia się wraz z jej rozmiarem, aby zapewnić jak najlepszą wydajność. Bez zdradzania naszych sekretów… Ujemny rocker (twarde lądowania mogą wygiąć deskę w przeciwnym kierunku) jest zredukowany przez zmianę grubości laminatu podczas produkcji, więc nawet najtwardsze lądowania są do odpłynięcia! Uwaga! Choice 4 jest wciąż uniwersalny i daje dużo fun’u, jak nie jesteś w trybie „treningowym” zrelaksuj się podczas cruisingu po spocie… Tak czy siak, spodoba Ci się!

Pady i Strapy Core Union Comfort

Nasz podstawowy zestaw padów i strapów. Ergonomiczny, amortyzujący foot-pad zapewnia pełną kontrolę i pewność przy dużych prędkościach i trudnych warunkach. Wkładka z wytrzymałej  pianki „Diamond Wedge EVA” i pojedynczy Velcro strap utrzymają stopę mocno i wygodnie w każdych warunkach.

Pady i Strapy Core Union PRO 3

Nowością w Naszych Padach i strapach Union Pro trzeciej generacji jest 3D Stance – co to jest?

Oprócz trzech pozycji zamocowania padów i strapów posiadamy również, aż jedenaście opcji ustawienia kąta stopy, sześć stopni regulacji przód / tył, aby ustawić pada bliżej lub dalej od krawędzi. Lekko cieńsze wkładki wykonane z pianki EVA z przeprojektowanym specjalnym chwytakiem palców utrzymują Twoje stopy pewnie i bezpiecznie nawet przy nieudanych lądowaniach. Duży zakres regulacji występuje również na rzepach podwójnych strapów zapewniając idealne dopasowanie nawet w butach neoprenowych! Wnętrze strapa jest wykończone pianką EVA oraz neoprenem co daje nam bardzo dobre trzymanie stopy. Pływaj szczęśliwy! Pływaj w Unionach PRO3!

WZMOCNIONE INSERTY

Zabezpieczone w rdzeniu deski i przygotowane na bombardowanie grubymi trickami w butach. Nie bój się nie wyrwiesz tych insertów!