FUSION 3 LW

THE PERFORMANCE ALLROUNDER

Magiczny latający dywan…

Rozmiary: 133×39 | 134×40 | 137×41 | 139×41,5 | 141×42 | 144×43

Fusion to najbardziej uniwersalna deska w całej kolekcji desek Core… Umożliwia prawie wszystko! Jak nóż Swiss Army® wśród desek kite’owych. Nowi riderzy będą pływać dłużej niż zwykle dzięki specjalnie zaprojektowanemu dnu w kształcie V. Zwolennicy pływania freestyle też pokochają Fusion’a ze względu na duży pop, który zapewniają ulepszone, jeszcze głębsze kanały. Wszystkie kajtowe świry, które uwielbiają wysokie loty i nowe rekordy na WOO również pokochają Fusion’a za karbonową konstrukcję „Cartan Carbon”. Bez względu na umiejętności i warunki na spocie Fusion 3 zapewnia niesamowitą jakość na najwyższym poziomie!

Nasz najnowszy Fusion, został przeprojektowany na nowo na podstawie wiedzy zdobytej przez dekadę od wiodącej firmy Carved Customs – jednej z najlepszych firm produkujących deski na zamówienie, a dokładnie od najnowszego arcydzieła – Carved Imperator 6. Trzecia generacja jest lżejsza i posiada nowe całkowicie przeprojektowane dno, więcej dodatkowo pogłębionych kanałów, większy rocker oraz nieco szersze tipy. Nasi inżynierowie poświęcili mnóstwo czasu w dopracowanie frezowanego technologią CNC drewnianego rdzenia deski, który jest kręgosłupem nowego Fusion’a. Niewątpliwie płynna jazda, oraz naładowana ogromną energią gotową w każdym momencie do ogromnego wybicia. Fusion 3 jest jak super auto z przebitymi oponami bez nowych Padów i strapów – Union Pro 2 lub Comfort!

CARTAN® CARBON

Wyłącznie dla Core Kiteboarding! Nasz 30 ° dwuosiowy splot włókien węglowych optymalizuje skręcanie i zginanie podłużne. Włókno Cartan® Carbon ma większą elastyczność wzdłuż całej długości deski, a ograniczone do minimum poprzeczne. Nasze włókno potrzebuje znacznie mniej żywicy do utwardzenia, co pozwala znacznie zredukować wagę deski. Podsumowując – ogromny pop, miękkie lądowania oraz dużą wytrzymałość.

VARIO RAILS

Zmienna głębokość kanałów jest nowością w Fusion 3. Kanały w pobliżu środka deski mają aż 9mm! Stopniowo zmniejszają się w strone tipów deski do 3mm. Teraz wyobraż sobie energię, którą wygenerujesz przy wybiciu !

VEE ROCKER

Nowy rocker Fusion 3 jest bardziej widoczny pomiędzy wiązaniami i stopnowo zmniejsza się w kierunku tipów deski. System zapożyczony od najnowszego arcydzieła od Carved Customs – Imperator 6.

 

3D WOOD CORE

Laminowany, Mocny, lekki drewniany rdzeń o najwyższej jakości. Długie włókna rdzenia nadają naszym deskom ekstremalną stabilność, dużą odporność na próchnicę oraz piórkową lekkość przy ogromnym charakterze.

 

Dla większego zoptymalizowania flex’u rdzeń jest wycinany na frezarkach CNC zarówno od góry jaki i od dołu. Większy rdzeń zmniejsza wagę deski i poprawia giętkość.

DIAMOND 3D-SHAPE

Doskonałość w kształcie diamentu… Przyjrzyj się dokładnie pokładowi Fusiona 3. W pobliżu Padów, rdzeń deski jest frezowany w kształcie diamentu – dzięki tej technologii wszystkie siły skrętne są rozprowadzane na całej długości deski aby uzyskać idealną równowagę pomiędzy elastycznością i sztywnością.

 

V-SHAPE KEEL

Zainspirowani legendarną sterownością kadłubów o kształcie głębokiego-V na wzburzonych wodach, dodaliśmy jeszcze głębszy kil w kształcie litery V na całej długości deski, aby gładziutko przebijać się przez czop i miękko lądować każdy skok.

MULTI-CHANNELS

Liczne kanały działały bardzo dobrze w poprzedniej generacji Fusion 2, że postanowiliśmy dodać dodatkowy kanał na środku oraz bliżej krawędzi deski. Środkowy kanał rozciąga się na całej długości deski i zapewnia dodatkową głębokość dla V-Keel. Dodatkowo dodaliśmy dwa kanały zewnętrzne o ¾ długości deski, które ekstremalnie poprawiają trzymanie krawędzi w każdych warunkach!

DOUBLE CONCAVE

Każdy hals, zawsze pod kontrolą. Podwójnie wklęsłe dno w kształcie V zwiększa hydrodynamiczną przyczepność przy dowolnym kącie zanurzenia deski w wodzie po to aby wchodzić jak w masło w ostre zakręty i zwroty.

FINY G10 (48mm)

Odporne na uderzenia, finy wykonane z włókna szklanego G10 zapewniają wystarczającą stabilność i przyczepność w każdych warunkach.

Pady i Strapy Core Union Comfort

Nasz podstawowy zestaw padów i strapów. Ergonomiczny, amortyzujący foot-pad zapewnia pełną kontrolę i pewność przy dużych prędkościach i trudnych warunkach. Wkładka z wytrzymałej  pianki „Diamond Wedge EVA” i pojedynczy Velcro strap utrzymają stopę mocno i wygodnie w każdych warunkach.

Pady i Strapy Core Union PRO 2

Nowością w Naszych Padach i strapach Union Pro drugiej generacji jest 3D Stance – co to jest?

Oprócz trzech pozycji zamocowania padów i strapów posiadamy również, aż jedenaście opcji ustawienia kąta stopy, sześć stopni regulacji przód / tył, aby ustawić pada bliżej lub dalej od krawędzi. Lekko cieńsze wkładki wykonane z pianki EVA z przeprojektowanym specjalnym chwytakiem palców utrzymują Twoje stopy pewnie i bezpiecznie nawet przy nieudanych lądowaniach. Duży zakres regulacji występuje również na rzepach podwójnych strapów zapewniając idealne dopasowanie nawet w butach neoprenowych! Wnętrze strapa jest wykończone pianką EVA oraz neoprenem co daje nam bardzo dobre trzymanie stopy. Pływaj szczęśliwy! Pływaj w Unionach PRO2!