GTS 6

FEEL THE RUSH

GTS6 jest jak kite ziomal podczas idealnej sesyjki, który podczas wspólnego pływania popycha nas na wyższy poziom bez limitów. Najnowszy latawiec w kolekcji odblokuje w Tobie dziką i zwariowaną stronę. Ciesz się z każdej sesji, każdego megaloopa i poczuj niemiecką precyzję niezastąpionego mistrza kiteloopów #megaloopchamp.

Osiągnięcia i możliwości GTS’a mogę być dobrze znane wśród hardcore’owych świrów ale chcielibyśmy również wspomnieć o nienagannych manierach latawca i łatwości użytkowania w nieprzewidywalnych i trudnych warunkach. GTS6 bez problemu odpuszcza nieoczekiwane szkwały i dostarcza mocnego zastrzyku adrenaliny po wybiciu.

Co nowego w GTS6? Wzmocniliśmy krawędź natarcia i wprowadziliśmy znaczne ulepszenia w tubach poprzecznych. Są teraz 30% lżejsze i bardziej wytrzymałe. Nowe poprzeczki o większej średnicy są bardziej odporne na zaginanie, zmniejszają wagę i dodają mocy podczas loopa. Jeżeli boisz się, że to co kochałeś w wersji GTS5 odeszło… Możesz spać spokojnie! GTS6 miażdży!

3 STRUT FRAME

3-tubowa konstrukcja – poprawna konstrukcja ;). Latawiec skręca szybciej niż podobne 5cio tubowe latawce, jest bardziej stabilny. GTS 6 to Twój partner kiedy chcesz pójść GRUBO.

FUTURE C – SHAPE
C kite feeling w pełnej okazałości. GTS 5 skręca szybko i bezpośrednio, a jednak cały czas pozostaje pod kontrolą przy każdym skręcie. Zawidzięczamy to sprawdzonemu kształtowi Future C, którego profil został pogłębiony co skutkuje dokładnym i przewidywalnym promieniem skrętu.


CORE TEX

Materiał wyłącznie opracowany dla CORE jest on chroniony i wzmocniony dzięki trzem różnym procesom powlekania. W ten sposób CORE TEX wyznacza nowe standardy w testach obciążeniowych, odporności na rozdarcia i działania promieni UV przyczyniające sie do jego żywotności.

 

EXOTEX® Light Struts

Zalety ExoTex w lżejszej wersji. Redesignowany nierozciągliwy materiał ExoTex Dacron redukuje masę tub o około 10%. Większa średnica tub usztywnia latawiec, zmniejszając jego wagę daje GTSowi jeszcze większego kopa podczas loopowania.

GRINTEX® PATCHES

Wzmocnienia zapobiegające przetarciom tam, gdzie potrzeba. Nowe, extremalnie odporne na ścieranie łaty na szwach łączących segmenty tuby głównej i zakończeniach tub poprzecznych zapewnią wyższy standard zabezpieczenia latawca na plaży

SPEED VALVE 2

Nie potrzeba żadnej przejściówki! Trwały zawór Speed Valve 2 łączy bezpośrednio każdą 20 mm (twist-lock) rurkę od pompki. Zawór Speed Valve 2 maksymalizuje przepływ powietrza, minimalizuje czas pompowania i zauważalnie redukuje ciśnienie w pompce. Umiejscowienie zaworu zapobiega uszkodzeniom na plaży.

 

SPEED PUMP SYSTEM

Napompuj swój latawiec w sekundę! No może 6 😉 Przeprojektowane wężyki one-pump są większe i pozwalają na swobodny przepływ powietrza. A kiedy nie pływałeś od kilku dni… liczy się każda sekunda ;).

RADICAL REACTION TIPS

Dla szybkich kocich ruchów na potwornie wielkich falach! Udoskonaliliśmy krawędź natarcia GTSa (szczególnie między uzdą, a sterówkami) aby zapewnić dynamiczność, zwrotność i pełną kontrolę.

CIT MODES (CORE INTELLIGENT TRIM SYSTEM)

Dopasuj GTSa do swojego stylu jazdy! Rozpocznij od wybrania swojego ulubionego ustawienia na uździe przytwierdzonej do krawędzi natarcia latawca. Do wyboru trzy ustawienia zmianiające charakterystykę latawca: FREESTYLE, ALROUND, WAVE.

GTS 6 FEEL THE RUSH.

Zobacz wideo.